Маріямпіль - місто Марії

У містечку Марії цвістиме сакура

Маріямпіль сакура

Минулого вівторка голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, голова обласної ради Олександр Сич, головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Наталія Сліпак, а також голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький та заступник голови районної державної адміністрації Богдан Мазурик посадили саджанці сакури на площі Святої Марії у Маріямполі. Вирощені на Закарпатті саджанці Івано-Франківщині подарував міністр НС України Віктор Балога.

В інтерв’ю регіональним засобам масової інформації керівники області та району підкреслили не лише символічне значення особливо актуальної передвеликодньої події – закладення Біблійного саду, а й важливість ініціативи громади. Адже саме громада формує громадянське суспільство, а цей процес в Україні, як відомо, на стадії становлення.

Ідея закладення саду у Маріямполі належить уродженцю села, завідувачу кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету, професору Володимирові Боцюрку, який, зокрема, сказав, що його землякам не байдуже, яким є і яким буде місцина, де народилися чи живуть. У Чистий четвер, 21 квітня, планується освячення Біблійного саду у Маріямполі священиками усіх конфесій.

Маріямпіль сакура

Маріямпіль сакура

Маріямпіль сакура

Маріямпіль сакура

Маріямпіль сакура

Джерело інформації: газета "Галицьке слово" № 15 від 15 квітня 2011р.