Маріямпіль - місто Марії

Здобутки відродження

У молоді Маріямполя у великому авторитеті і пошануванні уродженець села, професор медицини Володимир Боцюрко. Цінуємо його відданість селу. У цьому переконуємося з плідної роботи Комітету з відродження Маріямполя, який він очолює.

Макет майбутнього в’їздного знаку

З гордістю спостерігали за оновленням старого парку на Замковій горі, упорядкуванням центру села. Тішимося тим, що Маріямпіль таки стане відпустовим містечком (уже залито фундамент під Ротонду).

Ми підтримали ініціативу Володимира Івановича про те, що такому селу як Маріямпіль потрібно мати достойний в`їздний знак. Тому, щоб збудувати цей знак (макет якого ви бачите зверху), усі зібрані гроші Різдвяним вертепом 2009 офіруємо на будівництво. Розуміємо, що це незначна сума, а особистий внесок В.І.Боцюрка її перекрив, та робимо це щиро і сподіваємося на підтримку тих, кому Маріямпіль, як і нам, дорогий і неповторний.
А щоб втілити усі задуми щодо відродження села, а їх є багато (побудова Ротонди з відпустовим місцем і Хресною дорогою, відновлення торгової площі перед церквою, реставрація палацу Яблоновських, реалізація проекту «Зелена архітектура», освітлення сільських вулиць та ін), існують банкові рахунки щодо збору коштів:

Банк одержувач: ВАТ "Універсал Банк"
Київ, Україна, МФО 322001
НОМЕР ПОТОЧНОГО РАХУНКУ (у гривнях) – 26202000080072
НОМЕР ПОТОЧНОГО РАХУНКУ (у євро) - 26205000050548
для кого: громадській організації "Комітет з відродження Маріямполя" (історія, культура, відродження)

Творіть добро, і воно до Вас добром повернеться!

Дякуємо!

З повагою, Осташ А.В.